Oppo Ekran Koruyucuları  

Oppo ekran koruyucuları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Oppo Reno, A52, A31, A73 ve R15X gibi markanın farklı serilerine yönelik üretilen ekran koruyucu çeşitleri sitemiz üzerinden kullanıcılarla buluşur. Telefon modeliniz doğrultusunda seçim yaparak, cihazınızın ekranını çiziklere karşı koruyabilirsiniz. Ekran koruyucu çeşitleri mat ve parlak yapısıyla birbirinden ayrıldığı gibi kullanılan malzeme açısından da farklılık gösterir. Bu doğrultuda cam ve sert plastikten üretilen ekran koruyucu seçenekleri bulunur. Plastik ekran koruyucu çeşitlerinde 9H darbe emici özellik mevcuttur. Bu sayede telefonunuz olası darbelere karşı etkin dayanıklılık sağlar. Benzer şekilde cam koruyucular da, 9H sağlamlık garantisi sunar. Telefonunuz için üretilen tüm ekran koruyucu çeşitlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Oppo Telefonlar İçin Ekran Koruyucu Çeşitleri  

Günümüzde ekran koruyucular, birçok akıllı telefon kullanıcısı tarafından tercih edilir. Ekranınızda oluşabilecek çizik ve darbeleri engellemek için Oppo ekran koruyucuları tercih edebilirsiniz. Üstelik birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilen koruyucu çeşitleri, birçok özelliğe sahiptir. Bu alanda ister cam isterseniz de plastik ekran koruyucu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Plastik ekran koruyucular, telefonunuzun ekranını çizilme ve kırılmaya karşı korurken aynı zamanda ekstra özellikler barındırır. Plastik modellerde yer alan privacy özelliği sayesinde telefonunuzu meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. Son derece uzun ömürlü olan cam ekran koruyucu seçeneklerinde ise görüntü kalitesi üst seviyededir. Cam ekran koruyucular, kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, yüksek darbelere karşı dayanıklı temperli camdan üretilir. Dilediğiniz türdeki Oppo ekran koruyucuları sitemizden avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Oppo Ekran Koruyucu Seçenekleri  

Telefon ekranınızın tamamını kaplayarak üstün koruma sağlayan Oppo ekran koruyucuları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca birbirinden kaliteli cam ve plastik ekran koruyucu seçeneklerini uygun fiyat garantisiyle sitemizden satın almanız mümkündür. Oppo markasına özel olarak üretilen ekran koruyucu çeşitleri, cihazınızı çizik ve kırılmalara karşı maksimum seviyede korur. Öte yandan ürünler, parmak izi yapmayan yapısıyla da avantaj sağlar. İnce yapısı sayesinde dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemeyen ürünler aynı zamanda uzun ömürlü kullanım imkânına sahiptir. Hava kabarcığı yapmadan takılabilen ve kolay bir şekilde çıkartılabilen ekran koruyucu seçeneklerine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

MARKA VE KATEGORİ SEÇİMİ 

 

%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
Toplam 30 / 71 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle
Çerez Kullanımı