Xiaomi Telefonlarınıza Özel Ekran Koruyucular 

Xiaomi markası teknoloji dünyasında hızlı bir şekilde yerini aldı. Oldukça yüksek kalitede ve özellikte cihazlar üreten Xiaomi firması her bütçeye uygun fiyat politikası ile hareket ediyor ve gün geçtikçe daha çok kullanıcıya hitap ediyor. Teknolojinin ilerlemesi ile de telefonlar hepimiz için oldukça önemli bir hale geldi. Neredeyse tüm işlemlerimizi yapabildiğimiz telefonlar sayesinde hayatımız hız kazandı. Bu nedenle de kullandığımız cihazı seçerken ne kadar dikkat ediyorsak seçtikten sonra da korumak için bir o kadar dikkat eder hale geldik. Her ne kadar dikkat etsek de zaman zaman küçük kazalar sebebiyle telefon ekranlarımızda hasarlar oluşabiliyor. İşte tam da böyle kazalar sonucunda telefonlarımızı koruyabilmek adına siz de xiaomi ekran koruyucu ürünlerinden yararlanabilirsiniz.span>

 

Ekran Koruyucu Ne İşe Yarar? 

Tüm xiaomi marka telefon modellerine uygun olarak ürettiğimiz ekran koruyucu ürünlerimiz oldukça hafif, ince ve kullanışlıdır. Xiaomi kırılmaz cam ürünümüz sayesinde telefonunuzun herhangi bir çarpma, düşme, çizilme ya da sıvı dökülmesi gibi durumlara karşı %100 korunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun ana ekranında oluşabilecek çizilme ya da solma gibi olumsuz durumlara karşı da yüksek düzeyde koruma sağlayabilirsiniz. Yaşanabilecek kazalar sebebiyle ekran koruyucu zarar görebilir fakat asla telefonunuzun ana ekranına asla zarar gelmez. Ekran koruyucu ürünümüz telefonunuzu tamamen sarar. Bu sayede telefonunuzu daha korunaklı ve uzun ömürlü bir hale getirebilirsiniz.

Xiaomi Markasının Tüm Telefonlarına Uygun Kırılmaz Cam Var mı? 

Xiaomi markasına ait tüm modeller için özel olarak üretilmiş ekran koruyucularımız mevcuttur. Telefonunuzu tamamen saran 5D kaplama özelliği sayesinde ayrıca bir kılıf kullanmanıza da gerek yoktur. Son dönemlerde üretilen büyük ekran telefonları elde tutabilmek zorlaşmışken yaşanabilecek kazaların vereceği hasarın önüne bu kırılmaz cam ürünlerimiz sayesinde geçebilirsiniz. Oldukça sağlam ve darbelere karşı dayanıklı olan ekran koruyucu ürünlerimiz her bütçeye uygun bir şekilde satışa sunulmuştur. Siz de telefonunuzu korumak ve kullanım ömrünü uzatmak istiyorsanız bizlere web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve telefonunuza uygun ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi yalnızca internet üzerinden yapmak zorunda değilsiniz, kapıda ödeme seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Koruyucu Çeşitleri  

Sitemizde Xiaomi markasının farklı telefon modellerine yönelik tasarlanan ekran koruyucu çeşitleri bulunur. Ekran koruyucular genel olarak cam ya da plastik malzemelerden üretilir. Bu alanda özellikle üstün koruma sağlayan cam ekran koruyucu çeşitleri ön plana çıkar. Telefon ekranınızın kavisli bölümleri dâhil tamamını kaplayan ekran koruyucu çeşitleri oldukça avantajlıdır. 9H sağlamlık sayesinde, çizilme ve kırılma olasılığı oldukça düşük olan cam ekran koruyucu tasarımlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca uzun ömürlü bir kullanım imkânına sahip olan cam ekran koruyucular, ısı, şok ve kimyasal etkilere karşı etkin koruma sağlar. Bunun dışında cam ekran koruyucu çeşitleriyle, plastik ürünlere oranla daha net bir ekran görüntüsü alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli tüm Xiaomi ekran koruyucular için sitemiz üzerinden inceleme yapabilir ve arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Xiaomi ekran koruyucular, telefonunuzu darbelere, çiziklere ve tozlara karşı koruma altına alır. Bu kategoride ister plastik isterseniz de cam ekran koruyucu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kimyasal işlemlerle güçlendirilen ve şiddetli darbelere karşı dahi dayanıklı olan temperli camdan üretilen tasarımlar son derece avantajlıdır. Temperli camın dayanıklı yapısı sayesinde telefonunuz darbe ve çiziklere karşı yüksek ölçüde korunaklı hale gelir. Bunun dışında plastikten üretilen ekran koruyucu çeşitleri de telefon ekranınızın zarar görmesini engeller. Üstelik sitemizde yer alan ekran koruyucu çeşitleri, telefonunuzun dokunmatik hassasiyetini etkilemeyecek şekilde üretilir. Cihazlarınızı çok daha korunaklı hale getiren Xiaomi ekran koruyucular için sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

MARKA VE KATEGORİ SEÇİMİ 

 
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
FARKLI RENK SEÇENEĞİ MEVCUT
Toplam 30 / 196 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle
Çerez Kullanımı