İade ve Değişim Politikası

İADE VE DEĞİŞİM HAKKINDA

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (14) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Dubai Aksesuar 'a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Ambalajı açılıp kullanılmış ve tekrar çıkartılmış Ekran Koruyucu, Batarya, Hafıza Kartı ve Kişiye özel yapılan kılıflarda İADE/DEĞİŞİM yapılamamaktadır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün Dubai Aksesuar 'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 15 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. YURTİÇİ KARGO “475706304” nolu anlaşma kodumuz ile herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.

Son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.
Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 15 iş günü içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Dubai Aksesuar 'ın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

 

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

İADE ŞARTLARI HAKKINDA

1 - İade etmek istediğiniz ürün / ürünler  (14) Gün içinde kusurlu ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

2 - İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo 475706304 Anlaşma Kodu üzerinden gönderebilirsiniz.

3 - iade durumu onaylanan ürünlerin para iadesi (15) İş günü içerisinde sağlanmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNLE İLGİLİ;

- Kusurlu ürünlerde lütfen video/fotoğraf alıp kargo teslim öncesi mutlaka bize iletin.

- İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır, Kişiye Özel Ürünlerde İade ve Değişim Mevcut Değildir.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı