Kendi Kılıfını Kendin Tasarla! 

Sizde kendi stilinizi göstermek istemez misiniz? Size özel fotoğraflı veya logolu birbirinden şık kılıflara sahip olabilirsiniz. Iphone, samsung, xiaomi ve daha fazlası Dubai aksesuarda! Tüm telefon markalarının farklı modellerine uygun olarak üretilen kişiye özel kılıflar sizleri bir adım öne çıkaracak. Kendi tasarımlarınızı oluşturarak telefonunuz için tasarım bir kılıf satın almak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. Kişiye özel telefon kılıfları ile tarzını yansıtabileceğiniz ürünler için telefonunuzun markasını ve modelini bilmeniz, hangi tasarımı ve hangi fotoğrafı istediğinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Kişiye özel telefon kılıfları sahip olabileceğiniz en özel kılıfınız olmaya aday. span>

 

Her Markaya Her Modele Uygun Kılıf Tasarımları 

Kişiye özel tasarımlarda tüm telefon markaları için kılıf üretimimiz mevcuttur. Dubai aksesuar olarak tüm akıllı telefonlarınıza şık bir görünüm katmak istiyoruz. Samsung telefonlarınızın güzelliklerine kişiye özel samsung telefon kılıfları ile ayrıcalık katabilirsiniz. Apple iphone telefonlarınızın bütün modelleri için kişiye özel apple telefon kılıfları üretiyoruz. Kişiye özel iphone telefon kılıfları tasarımlarınızı bize iletin bizlerde en kaliteli şekilde sizler için üretime başlayalım. Kişiye özel telefon aksesuarları üretirken memnuniyetinize çok önem veriyoruz. Yeni neslin en çok konuşulan oppo model telefonları için de kişiye özel oppo telefon kılıfları tasarlamaktayız. Bütün modellerine uygun olarak çalışma yapmaktayız. Telefonlarınızın markası ne olursa olsun, mesela huawei, onun bütün modelleri için de kişiye özel huawei telefon kılıfları var. Aynı şekilde xiaomi cihazlarınızı da unutmadık. Kişiye özel xiaomi telefon kılıfları yine siz müşterilerimiz için seçenekler arasında.

Kişiye Özel Telefon Kılıfına Sahip Olmak İçin Gereken Bilgiler 

Kişiye özel baskılı telefon kılıfı yaptırmak için dikkat etmenizi istediğimiz birkaç nokta var. Kişiye özel baskılı telefon aksesuarları tasarlatmak istiyorsanız ilk olarak web sitemizden siparişinizi oluşturmaya başlıyorsunuz. Siparişinizi oluştururken seçtiğiniz fotoğrafın üzerinde fazla düzenleme yapılmamış olmasına dikkat edin. Küçük boyutta bir fotoğraf yüklerseniz, baskı konusunda renk farklılıkları ve bozulmaları olabilir, bunları göz önünde bulundurmalısınız. Aşırı düzenlenmiş veya filtreli fotoğraflar baskı kalitesinin düşmesine neden olur. Ekran çözünürlüğünü unutmayın farklı monitörler ve cihazlar nedeniyle renkler tam doğru bir şekilde görüntülenmez, sonuç genellikle daha koyu olur, bu noktaya da dikkat etmelisiniz. Tasarım için koyu, gri tonlamalı veya siyah beyaz fotoğrafları önermeyiz. Dubai aksesuar olarak memnuniyetiniz bizim için önemli. Siparişinizi oluştururken telefonunuzun markasını seçmeyi unutmayın.

MARKA VE MODEL SEÇİMİ 

₺59,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Toplam 30 / 139 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle
Çerez Kullanımı