MacBook Ürünleri  

Sitemizde Macbook serisi için tasarlanan birçok kılıf çeşidi mevcuttur. Silikon ve deri gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen kılıflar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Markanın serileri için tasarlanan tüm kılıf çeşitleri son derece uzun ömürlüdür. Özellikle bu alanda buzlu mat ince koruyucu kılıflar ön plana çıkar. Kolayca sökülüp takılabilen kılıf tasarımı parmak izi yapmayan yapısıyla da beğeni toplar. Bununla birlikte kılıfta yer alan kaymaz kauçuk taban sayesinde cihazınız düz zeminler hava alır. Pürüzsüz bir dokunma hissiyatı veren, güçlü ve esnek yapısı sayesinde kırılmaya karşı dayanıklı kılıfları güvenle tercih edebilirsiniz. Üst düzey malzeme kalitesinden üretilen birbirinden şık kılıf tasarımlarını uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

 

En Özel Macbook Aksesuarları 

Macbook aksesuarları alanında özellikle kılıflar ön plana çıkar. Farklı renk ve tasarımlara sahip kılıflar arasından beğenilerinize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. PC ve TPU malzemelerden üretilen silikon kılıf çeşitleri uzun ömürlü bir kullanım olanağına sahiptir. Silikon kılıfların renkli kenar çerçeve tasarımı ve ince yapısı ile Macbook ürünlerinize şık bir hava katabilirsiniz. Bunun yanı sıra Macbook için üst kalitede sentetik deriden üretilen tasarımlar da mevcuttur. Ayrıca kılıflar stant olma özelliğine de sahiptir. Üstelik ürünler parmak izine dirençli ve son derece kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Bu kaliteli markanın cihazlarını koruyan birbirinden şık aksesuarları sitemiz üzerinden avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Üstün Koruma Sağlayan Macbook Kılıf Çeşitleri  

Macbook için koruma sağlayan kılıf çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu alanda hem şeffaf silikon hem de deri görünümlü seçenekler mevcuttur. Özellikle deri kılıf seçenekleri, Macbook ürünlerinize özel bir şıklık katar. Bunun yanı sıra marka için tasarlanan kılıfların stant olma özelliği sayesinde uygun çalışma ortamını her yerde oluşturabilirsiniz. Üstelik ürünlerin 360 derece açılabilen stantı ile çalışma ortamınızı istediğiniz şekilde ayarlamanız da mümkündür. Bununla birlikte kılıfların, parmak izi bırakmayan yapısı ve kolay temizlenebilir olması da kullanıcılar için avantajlıdır. Sitemizde yer alan tüm Macbook kılıflarını uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca yumuşak deri malzeme, ince yapı ve nefes alabilen yüzeye sahip tüm Macbook kılıf çeşitlerini sitemiz üzerinden indirimli fiyatlarla satın almanız mümkündür.

₺692,90 KDV Dahil
₺2.129,90 KDV Dahil
Çerez Kullanımı