Birbirinden Şık Telefon Kılıfları 

Günümüzde oldukça popüler olan telefon kılıfları, telefonları darbe ve çiziklere karşı korumanın yanı sıra aksesuar olarak da tercih edilir. Sitemizde Apple, Xiaomi, Samsung, Oppo, Huawei, LG ve Nokia gibi onlarca markaya ait telefon kılıfı modeli mevcuttur. Özellikle telefon kılıfları Samsung ve Apple kullanıcıları için sayısız seçeneğe sahiptir. Bu noktada şeffaf, renkli, desenli, simli gibi birçok farklı alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Gösterişli tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için birbirinden ilgi çekici desenlere sahip modeller bulunur. Sade bir tasarım tercih eden kullanıcılar için ise hem şeffaf hem de düz renkli kılıflar mevcuttur. Birçok kılıf modelini sitemizden üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz. Üstelik telefon kılıfları kapıda ödeme seçeneğine de sahiptir. Sitemiz üzerinden alışveriş yaparken ödemelerinizi ister online isterseniz de kapıda ödeme şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Her Markaya Uygun Telefon Kılıfı Seçenekleri  

Sitemizde birçok markaya uygun telefon kılıfı çeşitleri mevcuttur. Kılıflarda genellikle rose gold, gold, lacivert, siyah, beyaz, mavi, mor, pembe, kırmızı, sarı ve turuncu gibi birçok renk seçeneği bulunur. Onlarca farklı renk ve desenli tasarımlar arasından beğenilerinize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Ek olarak ister deri görünümlü, isterseniz de şeffaf veya cam görünümlü kılıf seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan telefon kılıfları, birinci sınıf malzemelerden üretilir. Bu sayede satın aldığınız ürünleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Birbirinden şık telefon kılıfları, telefonlarınıza yepyeni bir görünüm katarken, düşme ve darbelere karşı da cihazlarınızı korur. Telefon kılıfları fiyatları ise, cihazların modeline ve kılıf türlerine göre değişkenlik gösterir. Genel olarak tüm kılıf modellerini sitemizden avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Telefon Kılıfı Modelleri 

Telefon kılıfları aksesuar olarak oldukça sık tercih edilir. Özellikle telefon kılıfları Apple kullanıcıları için birçok alternatif sunar. Telefon kılıfları iPhone modellerinde düz renkli, desenli, simli, pullu gibi birçok alternatif bulunur. Benzer şekilde telefon kılıfları Huawei, Samsung, Oppo ve LG gibi diğer markalara ait telefon kullanıcıları için de çeşitli seçeneklere sahiptir. Bunun yanı sıra kılıflar, zaman içinde toza maruz kalarak kirlenebilir. Bu noktada ise telefon kılıfları nasıl temizlenir sorusu devreye girer. Özellikle parmak izi yapmayan ve leke tutmayan kılıf modellerini nemli bir bezle ya da ıslak mendille silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Üstelik kılıfları düzenli bir şekilde temizlemek, daha uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlar. Farklı markalara yönelik tasarlanan telefon kılıfları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Telefon Kılıfı Modelleri 

Çeşitli ve Popüler Telefon Kılıfları

Dikkate Alınması Gereken Durumlar

Nasıl bir özelliğe ihtiyacınız olduğuna karar vermediyseniz, yeni kılıf aramak bunaltıcı olabilir. Satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair Dubai Aksesuar sizler için hızlı ve anlaşılır bir bilgiler sunuyor bu konuda. Koruma Telefon kılıflarını hepimiz asıl sebebi olan telefonumuzu koruma sebebinden dolayı satın alıyoruz. Ancak burada önemli olan, korumaya en çok ihtiyaç duyduğunuz yer, ön ekran yüzeyi mi veya cihazın arka yüzeyini mi korumaya ihtiyacınız var ? Tasarım Stil Öncelikle nasıl bir tasarım veya bir stil sizin için önemli ve uyumludur ? Cihazınız için tam koruma sağlayan 360 kılıflar mı ? Kapak kısmını tam kaplayan sert kılıflar mı ? Cihazınızın orijinal rengini bozmayan şeffaf kılıflar serisinde magsafe kılıflar, ultra ince kılıflar mı ? Aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca çeşit mevcuttur. Ekran Koruması Ekranı çizilmelere ve parmak izlerinden korumak ister misiniz? Bazı telefon kılıfları ekranı korurken bazıları korumaz. Bazı telefon kılıflarında, telefonun kenarlarını aşan bir koruyucu çıtalar bulunur. Renkler Ne tür bir renge ihtiyacınız var? Pantone, pastel veya neon renge mi ihtiyacınız var? Ombre ve sulu boya gibi özel tonlara mı ihtiyacınız var yoksa bir standart renginden memnun musunuz? Belki de şirketinizin markasının rengini özel durumunuz için de entegre etmek istersiniz. Özelleştirme ve Kişiselleştirme Kılıfa baskılı bir resim veya şirket logosu ister misiniz? Kabartmalı logoya mı ihtiyacınız var ve siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede istiyor musunuz? Telefon Kılıfı Çeşitleri Telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve sadece bir teknolojik harikadan daha fazlasıdır, bu yüzden telefonlarımızı dekore etmeli ve korumalıyız. Arkadaşlarınızın aslında yeni bir telefon almadığınızı, sadece yepyeni bir kasa aldığınızı anladıklarında yüzlerindeki şaşkınlığı ve sevinci hayal edin. Bu telefon kılıfı çeşitlerini incelerken sizin için doğru olanı da ayırırsınız.

Sert Kılıflar

Peki sert telefon kılıfı tam olarak nedir? Sert bir telefon kılıfı, tipik olarak, telefona oturan belirli bir telefon modeli için tam olarak kalıplanmış, sert kabuk benzeri bir kılıftır. Genellikle telefonun arkasını ve dört köşesini kaplar. Oldukça ince ve hafiftirler ve telefonun formuna fazla bir hacim katmazlar. Sert telefon kılıfları düzenli olarak net ve şeffaf veya birden fazla renkte ve genellikle mat ve parlak yüzeylerde gelir. Bazı ürünler, kişisel tasarımla eşleştirilebilen veya bir işletme veya şirket logosu veya marka ile özelleştirilebilen özelleştirilmiş sert telefon kılıfları da sağlar. Sert telefon kılıfları, telefonun arka ve yan taraflarını darbelere, düşmelere ve çizilmelere karşı korur. Her durumda, sabit telefon kılıfları kullanmanın dezavantajları vardır. Sert oldukları için düştüklerinde çatlayabilirler. Kırıldıklarında genellikle köşeleri kırarlar, çünkü burası en yüksek stres noktası olan yer. Sonuç olarak zor bir kılıf, bir telefonu fazla ağırlık veya hacim eklemeden korumanın harika, basit ve hafif bir yoludur, böylece telefonun tasarımı olduğu gibi takdir edebilirsiniz.

Plastik Telefon Kılıfları

Plastik Telefon Kılıfı Nedir? Termoplastik kısaltması olan TPU, plastik esaslı bir malzemedir ve elastikiyet, şeffaflık, yağlara ve sıvılara karşı güçlü direnç gibi özelliklere sahiptir. Plastik telefon kılıfları genellikle ince ve hafiftir, çeşitli renklerde gelir ve mat veya parlak bir yüzeye sahiptir. Bu kılıflar darbelere ve çizilmelere çok iyi dayanabilir ve esneklikleri nedeniyle çok dayanıklıdır ve çatlama veya kırılmaz. Plastik kılıflar, cihazın arka ve yan taraflarında telefonu koruyacaktır.

Silikon Telefon Kılıfları

Silikon telefon kılıfı nedir? Birçok kişi silikon telefon kılıflarını, telefonların akıllı hale geldiği ilk zamanlarda, çok eski telefon modelleri için yapılanlardan bilir. Çok yumuşak, dokunuşta biraz yapışkanlardır ve yerleştirildikleri yüzeyi kavradılar. Bir dönem çok popülerdiler. Modern silikon telefon kılıfları tipik olarak 'sıvı silikondan' yapılır. Sıvı silikon telefon kılıfının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Sıvı silikon, eski yumuşak silikondan farklıdır, çünkü çok daha serttir ve elastikiyet açısından jel telefon kılıfına benzer. Tipik olarak, bu kılıflar mat bir kaplamadır, dokunuşu hafiftir ve parmak izlerine ve toza karşı dayanıklıdır. Telefonun arkasını ve yanlarını kaplar ve jel kılıfların yaptığı gibi korurlar. Sundukları his ve bitiş nedeniyle çok popülerler.

Zırhlı Kılıflar

Genellikle bunlar normal sert veya plastik kılıflardan daha serttir. Zırhlı kılıflar kendi içlerinde çeşitli tarzlarda olabilir ve 'sert' kelimesi telefon kılıfınızı ne kadar sert istediğinize bağlı olduğundan özneldir. Bunu telefonu nasıl ve nerede kullanacağınıza göre belirleyebilirsiniz. İnşaat sektöründeki veya açık havada çalışan sektörlerdeki birçok kişi daha sağlam telefon kılıfları gibi. Bazı sağlam kılıflar, yalnızca açık olan ekstra güçlü, güçlendirilmiş bir kabuk türü sağlar ve diğerleri, cihazın önünü de kaplayan tam bir sert kabuk içerebilir. Pazarlandığında, sağlam telefon kılıfı sağlayıcıları bunları değişen ölçeklerde IPS su koruması ile birlikte 15 fit'e kadar askeri düşme testleri için korumalı olarak pazarlar. Bu faktörlerden dolayı, genellikle standart sert ve plastik telefon kılıflarından biraz daha ağır ve hacimlidirler.

Cüzdanlı Kılıflar

Bunlar hem telefon kılıfı hem de cüzdan olarak kullanılabilen popüler bir stildir. Genellikle deriden, genellikle PU (poliüretan) deriden yapılırlar, ancak hakiki deride de bulunurlar. Bu kılıflarda, telefonun klipslenebileceği bir polikarbonat ek parçası ve ardından arka tarafında telefonun ön tarafına katlanabilen çevreleyen bir deri bulunur. Telefon ve cüzdan bölümüne ulaşmak için ön kısım kitap gibi açılmaktadır. Telefonun cüzdan bölümü genellikle standart bir kredi kartı boyutunda 1-4 kart saklayabilir. Deri tarzı bir telefon kılıfı arıyorsanız bu telefon kılıfları iyi görünüyor ve telefonun ön tarafını korudukları için de harikalar. Bu nedenle, telefonunuz bir çantada tutulursa, çizilmelere karşı korunmasına yardımcı olabilir. Bu telefon kılıfları, iç sert kılıf ve dış deri kılıf nedeniyle çok koruyucudur. Tek dezavantajı, ön ve arka koruma nedeniyle cepte biraz hacimli olabilmeleridir. İçinde kartlar varsa, daha fazla kalınlık ekleyebilirler. Genel olarak, talep görmeye devam eden popüler bir telefon kılıfı tarzıdır.

Deri Telefon Kılıfları

Deri telefon kılıfları, telefon kılıfının popüler bir üst seviye stilidir. Ağırlık ve form faktörü olarak diğer plastik, silikon ve sert kılıflara benzerler ancak deriden (gerçek veya PU deri) yapılırlar. Bazı üreticiler bu kılıfları sert bir iç kabukla üretirler, bu daha sonra deri ile kaplanır ve daha sonra iç kısım keçe ile kaplanır. Diğerleri onları sert bir polikarbonat plastik olmayan ince, esnek benzeri bir iç katmana sahip deriden yapar. Bu kılıflar çeşitli renk ve kaplamalarda bulunabilir ve popüler bir üst düzey telefon kılıfı stilidir. Kişiye Özel Kılıflar Neden Talep Ediliyor? Pazarın fantastik cihazlarla doyduğu modern çağda, telefon aksesuar endüstrisi çok geniş ve ürünlerle dolu. Kişiye özel kılıfların şu anda talep görmesi şaşırtıcı değil. Baskılı Telefon Kılıfları Telefon kılıfı sektörü her zaman yeni modellerle günceldir ve gerekli korumayı sağlar. Bununla birlikte, kalabalığın arasından sıyrılan bir stil istiyorsanız veya yalnızca belirli bir telefon kılıfına ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan şey kişiye özel kılıf tasarımıdır. Baskılı telefon kılıfları, telefonunuza tam olarak uyacak şekilde kalıplanmış sert kılıflar veya silikon kılıflar olarak değişebilir. Ve belirli bir tasarımı seviyorsanız, baskıyı yanlara kadar sarabilirsiniz. Ek korumaya ihtiyacınız varsa, kauçuk köşeleri seçebilir ve yine de markanıza göre kişiselleştirmek ve benzersiz kılmak için bir tasarım seçebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular Telefon kılıfları söz konusu olduğunda, cevap ararken ve henüz herhangi bir bilgi bulamadığınızda kafanızın karışması doğaldır. Dubai Aksesuar olarak yılların verdiği tecrübe ile en sık karşılaştığımız soruları derledik.

• En iyi koruyucu telefon kılıfı hangisidir? Sert bir telefon kılıfı, genellikle normal telefon kılıflarından daha yüksek bir standartta derecelendirildiği için muhtemelen telefon kılıfının en koruyucu tasarımına sahiptir.

• En dayanıklı telefon kılıfı hangisidir? En dayanıklı telefon kılıfı, düşme derecesine sahip oldukları için zırhlı kılıflarıdır.

• Sert bir telefon kılıfı nedir? Sert telefon kılıfı, normal olanlardan daha sert veya daha koruyucudur. Bununla birlikte, tokluk veya sağlamlık, gereksinimlerinize göre öznel olabilir. • Telefon kılıfları satın almaya değer mi? Telefon kılıfları genellikle korudukları cihazlara kıyasla oldukça ucuzdur. Hafif olan ve telefonun form faktörünü çok fazla değiştirmeyen bir dizi kılıf vardır ve bu nedenle çoğunlukla evet, telefonunuzu darbelere, düşmelere ve çizilmelere karşı korumak istiyorsanız telefon kılıfları buna değer gibi görünüyor.

• Kılıflar telefonları aşırı ısıtır mı? Modern telefonlar hızlı bir şekilde aşırı ısınma eğiliminde değildir ve telefon kılıflarının telefonların aşırı ısınmasına neden olduğu yaygın olarak bilinmemektedir.

• Telefon kılıfı ekranı korur mu? Bazı telefon kılıfları ekranı korurken bazıları korumaz. Öte yandan, bazı telefon kılıflarında telefonun kenarlarını aşan çıkıntılar bulunur.

• Sert bir telefon kılıfı yumuşak olandan daha mı iyi? Stil ve görünüm açısından ne hissettiğinizi ve neyi sevdiğinizi gösterir. Yumuşak telefon kılıfları, sert kılıflardan daha uzun sürebilir.

• Silikon kılıflar telefonları korur mu? Evet, her durumda olduğu gibi, bu kılıflar da telefona koruma sağlayacaktır.

• TPU kılıfları sert mi yumuşak mı? TPU, termoplastik anlamına gelir ve telefon kılıfları üretmek için popüler bir malzemedir. Elastiktir, biraz yumuşaktır ve lastiklidir ve telefonları iyi korur.

• Polikarbonat kılıf sert mi yumuşak mı? Polikarbonat, plastik için başka bir kelimedir, bu nedenle polikarbonat telefon kılıfları dayanıklı ve silikon kılıfa nazaran biraz daha sert kılıflardır.

• Temperli cam ekran koruyucular kaliteli midir ? Temperli cam ekran koruyucular ekranı kırılmaya karşı koruyabilir, çizilmelere karşı koruyabilir, ayrıca parmak izi izlerini en aza indirmeye yardımcı olabilir ve orijinal ekranı daha iyi durumda tutabilir. Tercihe bağlı olarak gelir. Ancak, temperli cam ekran koruyucular pahalı değildir ve bu nedenle mümkün olduğunca bunları kullanmanızı öneririz. 

 

CİHAZ MARKANIZI SEÇİNİZ

iPHONE

iPHONE KILIFLARI

XİAOMİ

XİAOMİ KILIFLARI

SAMSUNG

SAMSUNG KILIFLARI

HUAWEİ

HUAWEİ KILIFLARI

OPPO

OPPO KILIFLARI

ONEPLUS

ONE PLUS KILIFLARI

VİVO

VİVO KILIFLARI

TECNO

TECHNO MOBİLE KILIFLARI

OMİX

OMİX KILIFLARI

İNFİNİX

İNFİNİX KILIFLARI

GENERAL

GENARAL KILIFLARI

REALME

REALME KILIFLARI

REEDER

REEDER KILIFLARI

ALCATEL

ALCATEL KILIFLARI

HTC

HTC KILIFLARI

ASUS

ASUS KILIFLARI

SONY

SONY KILIFLARI

 
₺191,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺191,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺191,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺191,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺115,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺115,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺140,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺133,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺143,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺220,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
₺448,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
3 AL 2 ÖDE FIRSATI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı